MECZ
20.05.22 | Ćwierćfinał | Kyoka Okamura | Rina Saigo | 6-1, 6-0 | W25 Akko | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kyoka Okamura | Rina Saigo | |
1. podanie % | 17/37 (46%) | 38/50 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/17 (76%) | 15/38 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 3/12 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/50 (64%) | 12/37 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Kyoka Okamura | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kyoka Okamura | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kyoka Okamura | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kyoka Okamura | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kyoka Okamura | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kyoka Okamura | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kyoka Okamura | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kyoka Okamura vs. Rina Saigo - Wzajemne mecze
13.10.23 | Ćwierćfinał | Kyoka Okamura | Rina Saigo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Hamamatsu | dywanowa |
30.09.22 | Ćwierćfinał | Rina Saigo | Kyoka Okamura | 0-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Nanao | dywanowa |
20.05.22 | Ćwierćfinał | Kyoka Okamura | Rina Saigo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Akko | twarda |
Kyoka Okamura form & Rina Saigo form
Kyoka Okamura - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Na-Lae Han | 5-7, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harriet Dart | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sara Saito | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Astra Sharma | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Joanna Garland | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Saki Imamura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Moeka Miyata | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Haruka Kaji | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Rina Saigo - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 Półfinał | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |