MECZ
04.10.18 | 2. runda | Kseniya Yersh | Anita Sahdiieva | 7-5, 3-6, 6-1 | Chornomorsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kseniya Yersh | Anita Sahdiieva | |
1. podanie % | 70/90 (78%) | 61/93 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/70 (61%) | 30/61 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 22/32 (69%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/93 (44%) | 37/90 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/183 (51%) | 89/183 (49%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kseniya Yersh | 0-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kseniya Yersh | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kseniya Yersh | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kseniya Yersh | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kseniya Yersh | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Kseniya Yersh | 6-5 | |
7-5 |
2 | ||
0-0 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 40-0[BP] | ||
0-1 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Anita Sahdiieva | |
2-1 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kseniya Yersh | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kseniya Yersh | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kseniya Yersh | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
Kseniya Yersh | 0-0 | |
Kseniya Yersh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 15-40 | ||
Kseniya Yersh | 3-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Kseniya Yersh | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Anita Sahdiieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Białoruś
20.01.01, 23 lat
20.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
21.01.04, 20 lat
21.01.04, 20 lat
Kseniya Yersh vs. Anita Sahdiieva - Wzajemne mecze
04.10.18 | 2. runda | Kseniya Yersh | Anita Sahdiieva | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Chornomorsk | ceglana |
Kseniya Yersh form & Anita Sahdiieva form
Kseniya Yersh - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.21 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Anita Sahdiieva - ostatnie mecze
W35 Spring - twarda | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Jovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Annika Penickova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Lucia Peyre | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Carolyn Ansari | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.23 1. runda klasyf. | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Bianca Molnar | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Qavia Lopez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Thea Frodin | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luciana Perry | 6-2, 1-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 0-3, - Anita Sahdiieva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Taylor Johnson | 6-4, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Jade Otway | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Aspen Schuman | 0-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Susanna Maltby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Solymar Colling | 6-712, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Britney Chiu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Waco - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
18.10.22 Klasyf. | vs. Alicia Herrero Linana | 5-7, 7-61, 1-10 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Amy Zhu | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.22 Klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Micheline Aubuchon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Maika M. Adair | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |