MECZ
10.10.21 | 1. runda klasyf. | Ksenia Meshcheryakova | Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
14.08.03, 20 lat
14.08.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tajlandia
27.02.04, 20 lat
27.02.04, 20 lat
Ksenia Meshcheryakova vs. Viera Deeperm - Wzajemne mecze
10.10.21 | 1. runda klasyf. | Ksenia Meshcheryakova | Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Ksenia Meshcheryakova form & Viera Deeperm form
Ksenia Meshcheryakova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Melis Sezer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carmen Andreea Herea | - | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lorena Schaedel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Grom | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Carolann Delaunay | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Berin Yalcin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-4, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sysoeva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. June Bjork | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rasha Khourssany | 1-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.22 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Viera Deeperm - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akina Shiga | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Heerae Im | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Daria Nazarenko | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 3-6, - Viera Deeperm - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-64, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Isabell Ek | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Pimmada Thongkum | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |