Rosja
29.08.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rosja
15.05.99, 24 lat
Rosja
09.04.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Ukraina
09.06.95, 28 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ksenia Laskutova/Daria Mishina vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova - Wzajemne mecze
31.10.20 | Finał | Ksenia Laskutova/Daria Mishina | Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova | 5-7, 7-66, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Ksenia Laskutova form & Anastasia Gasanova form
Ksenia Laskutova/Daria Mishina - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana |
03.12.20 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva/Helene Scholsen | 3-6, 7-5, 7-10 | | szczegóły meczu |
01.12.20 1. runda | vs. Marian Gomez Pezuela Cano/Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
W15 Cairo - ceglana |
24.11.20 1. runda | vs. Julia Garcia/Helene Scholsen | 7-65, 1-6, 2-10 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
18.11.20 Ćwierćfinał | vs. Larisa Bekmetova/Saumya Vig | - | | szczegóły meczu |
17.11.20 1. runda | vs. Julia Garcia/Giulia Morlet | 6-0, 5-7, 10-7 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
08.11.20 Finał | vs. Valentina Ryser/Lulu Sun | 7-63, 6-72, 12-10 | | szczegóły meczu |
06.11.20 Półfinał | vs. Ana Lantigua De La Nuez/Jazmin Ortenzi | 6-2, 4-6, 12-10 | | szczegóły meczu |
05.11.20 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova/Sathwika Sama | 7-5, 6-1 | | szczegóły meczu |
03.11.20 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina/Noel Saidenova | 6-2, 3-6, 10-7 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
31.10.20 Finał | vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova | 5-7, 7-66, 10-4 | | szczegóły meczu |
29.10.20 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt/Anna Siskova | 6-4, 2-6, 11-9 | | szczegóły meczu |
29.10.20 Półfinał | vs. Dasha Ivanova/Sofia Sewing | Dasha Ivanova/Sofia Sewing/Valeriya Strakhova - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
27.10.20 1. runda | vs. Helene Scholsen/Chanel Simmonds | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova - ostatnie mecze
W25 Potchefstroom - twarda |
19.02.21 Półfinał | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-4, 2-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
18.02.21 Ćwierćfinał | vs. Sarah-Rebecca Sekulic/Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 6-4 | | szczegóły meczu |
17.02.21 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves/Gabriela Ce | Carolina Meligeni Alves/Gabriela Ce - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
W25 Potchefstroom - twarda |
10.02.21 1. runda | vs. Anna Bondar/Reka-Luca Jani | 6-76, 4-6 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
31.10.20 Finał | vs. Ksenia Laskutova/Daria Mishina | 7-5, 6-76, 4-10 | | szczegóły meczu |
30.10.20 Półfinał | vs. Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez | 7-63, 7-64 | | szczegóły meczu |
29.10.20 Ćwierćfinał | vs. Alina Silich/Mariia Tkacheva | 6-75, 6-2, 10-7 | | szczegóły meczu |
27.10.20 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz/Anastasia Zolotareva | 1-6, 6-1, 10-5 | | szczegóły meczu |
W25 Moscow - halowa |
25.02.20 1. runda | vs. Dea Herdzelas/Vlada Koval | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
W60 Meitar - twarda |
09.09.19 1. runda | vs. Nicole Khirin/Kristin Younes | 4-6, 6-3, 10-4 | | szczegóły meczu |
09.09.19 Ćwierćfinał | vs. Freya Christie/Raluca Georgiana Serban | 6-2, 7-611 | | szczegóły meczu |
09.09.19 Finał | vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova | 6-4, 4-6, 3-10 | | szczegóły meczu |
09.09.19 Półfinał | vs. Lou Brouleau/Myrtille Georges | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |