MECZ
13.11.17 | 1. runda klasyf. | Ksenia Laskutova | Tamara Kupkova | 6-2, 6-4 | Norman | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
03.02.98, 26 lat
03.02.98, 26 lat
Ksenia Laskutova vs. Tamara Kupkova - Wzajemne mecze
13.11.17 | 1. runda klasyf. | Ksenia Laskutova | Tamara Kupkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Norman | twarda |
Ksenia Laskutova form & Tamara Kupkova form
Ksenia Laskutova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Tamara Kupkova - ostatnie mecze
Norman - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Angelina Shakhraychuk | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vera Ploner | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.16 2. runda | vs. Dia Evtimova | - Tamara Kupkova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.12.16 1. runda | vs. Lidya Yargovan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.16 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.12.16 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Antje Rubbrecht | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bratislava - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Slovenska Lupca - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sabina Machalova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
09.02.16 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava - halowa | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
26.10.15 Klasyf. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.15 1. runda | vs. Eleni Christofi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Akiko Okuda | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.09.15 1. runda | vs. Nastja Kolar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.09.15 2. runda | vs. Aymet Uzcategui | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.15 1. runda | vs. Sofiya Kuzina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-70, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Celine Kern | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.15 Klasyf. | vs. Lisa Phillips | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.15 2. runda | vs. Natalija Sipek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda | vs. Barbora Miklova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
17.08.15 2. runda klasyf. | vs. Matea Mihaljevic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |