MECZ
21.10.19 | 1. runda klasyf. | Ksenia Kolesnikova | Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | W15 Lousada | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
10.04.92, 31 lat
10.04.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
26.01.02, 22 lat
26.01.02, 22 lat
Ksenia Kolesnikova vs. Madalena Peneda - Wzajemne mecze
21.10.19 | 1. runda klasyf. | Ksenia Kolesnikova | Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Lousada | halowa |
Ksenia Kolesnikova form & Madalena Peneda form
Ksenia Kolesnikova - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |
Madalena Peneda - ostatnie mecze
W15 Lousada - halowa | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Sariaka Rachelle Radilofe | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Francesca Covi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Gaspar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Claudia Gaspar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Clara Burel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.01.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Kulik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Leonor Oliveira | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Booth | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Carla Del Barrio | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |