MECZ
22.07.18 | 1. runda klasyf. | Ksenia Kolesnikova | Anet Angelika Koskel | 6-3, 2-6, 6-4 | Tampere | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ksenia Kolesnikova | Anet Angelika Koskel | |
1. podanie % | 68/88 (77%) | 73/106 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/68 (63%) | 43/73 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/20 (20%) | 10/33 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/18 (33%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/106 (50%) | 41/88 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/194 (52%) | 94/194 (48%) |
Double foul | 3 | 10 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ksenia Kolesnikova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ksenia Kolesnikova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-3 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-3 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Anet Angelika Koskel | |
4-3 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Kolesnikova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ksenia Kolesnikova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Kolesnikova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ksenia Kolesnikova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ksenia Kolesnikova | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ksenia Kolesnikova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ksenia Kolesnikova | 1-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
1-2 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
1-3 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ksenia Kolesnikova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Ksenia Kolesnikova | 2-4 | |
Ksenia Kolesnikova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Kolesnikova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
Rosja
10.04.92, 31 lat
10.04.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
13.06.03, 20 lat
13.06.03, 20 lat
Ksenia Kolesnikova vs. Anet Angelika Koskel - Wzajemne mecze
22.07.18 | 1. runda klasyf. | Ksenia Kolesnikova | Anet Angelika Koskel | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Tampere | ceglana |
Ksenia Kolesnikova form & Anet Angelika Koskel form
Ksenia Kolesnikova - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |
Anet Angelika Koskel - ostatnie mecze
W15 Jackson - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Tatarnikova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Bianca Behulova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Erica Pintado | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Valeriia Krokhotina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Ani Vangelova | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Julia Keranovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Isabella Svahn | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |