MECZ
16.05.21 | 1. runda klasyf. | Kristyna Hrabalova | Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | W15 Sibenik | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
03.04.96, 28 lat
19426 $
03.04.96, 28 lat
19426 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gwatemala
14.12.01, 22 lat
14.12.01, 22 lat
Kristyna Hrabalova vs. Janika Kusy Alzugaray - Wzajemne mecze
16.05.21 | 1. runda klasyf. | Kristyna Hrabalova | Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Sibenik | ceglana |
Kristyna Hrabalova form & Janika Kusy Alzugaray form
Kristyna Hrabalova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
13.07.20 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Janika Kusy Alzugaray - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Scarlet Kavanagh | Scarlet Kavanagh - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Railean | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kalomoira Ralli | 2-6, - Janika Kusy Alzugaray - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emely Vilen Diefenbach | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Wirglerova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Evelina Anastasi | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rania Music | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Samardzic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Simonova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stoney Cooks | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |