MECZ
10.05.21 | 2. runda klasyf. | Kristina Milenkovic | Ofer Kivity | 6-1, 6-2 | W15 Jerusalem | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
09.12.02, 21 lat
09.12.02, 21 lat
Kristina Milenkovic vs. Ofer Kivity - Wzajemne mecze
10.05.21 | 2. runda klasyf. | Kristina Milenkovic | Ofer Kivity | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Jerusalem | twarda |
Kristina Milenkovic form & Ofer Kivity form
Kristina Milenkovic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ofer Kivity - ostatnie mecze
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Daria Frayman | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ketevan Jeladze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Daria Nazarenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-4, 4-1, Oluchukwu Jennifer Ibeto - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Yanni Liu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Pimmada Lim | 6-1, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lizi Dolidze | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
06.03.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kagiso Ledwaba | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Nicole Nadel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-4, 3-1, Anna Ulyashchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maya Gohfeld | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 3-6, 7-64, 10-12 | szczegóły meczu |