MECZ
30.11.21 | Klasyf. | Kristina Milenkovic | Darya Velikova | 0-6, 6-1, 10-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
19.08.04, 19 lat
19.08.04, 19 lat
Kristina Milenkovic vs. Darya Velikova - Wzajemne mecze
30.11.21 | Klasyf. | Kristina Milenkovic | Darya Velikova | 0-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Kristina Milenkovic form & Darya Velikova form
Kristina Milenkovic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Darya Velikova - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | Divine Dasam Nweke - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Udvardy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Maria Tudor | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jovana Grujic | 6-75, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Joy De Zeeuw | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Beldiman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 6-76, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilisa Borisova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |