Nowa Zelandia
11.10.00, 23 lat
11.10.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
05.04.01, 23 lat
05.04.01, 23 lat
Tiana Windbuchler vs. Kristin Younes - Wzajemne mecze
01.09.18 | 2. runda klasyf. | Kristin Younes | Tiana Windbuchler | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Tiana Windbuchler form & Kristin Younes form
Tiana Windbuchler - ostatnie mecze
Bendigo - twarda | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Jones | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Pat Vasuratna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.18 1. runda klasyf. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Genevieve Lorbergs | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kaitlin Staines | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Gillian Collins | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Stevenson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Penrith - twarda | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Bianca Compuesto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Sally Peers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mia Vukicevic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.17 Klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Clare - twarda | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Sally Peers | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
24.10.16 2. runda klasyf. | vs. Georgia Brescia | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Sprague | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
10.10.16 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Madaline Nedanovski | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Kristin Younes - ostatnie mecze
W25 Netanya - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Tamar Yaffe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Chao-Yi Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 5-7, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Lexington Reed | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Bianca Behulova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Mika Buchnik | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Talya Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Laia Conde Monfort | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Soumeya Anane | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Marina Davtyan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.11.20 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
13.08.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Yarden Akler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Lara Panfilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |