MECZ
18.10.21 | 2. runda klasyf. | Koral Koldobski | Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | W25 Netanya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
09.09.01, 22 lat
09.09.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
30.10.03, 20 lat
30.10.03, 20 lat
Koral Koldobski vs. Nikol Mishieva - Wzajemne mecze
18.10.21 | 2. runda klasyf. | Koral Koldobski | Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Netanya | twarda |
Koral Koldobski form & Nikol Mishieva form
Koral Koldobski - ostatnie mecze
W25 Netanya - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
08.12.21 1. runda | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.21 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.21 Klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu |
Nikol Mishieva - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Mateas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mariella Gelbke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Yu Shan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Diana De Simone | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 4-6, 0-2, - Nikol Mishieva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Kaztugan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 0-1, - Nikol Mishieva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mary Moskaltsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sholape Ayanbadejo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Yujiao Che | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |