MECZ
27.03.23 | 2. runda klasyf. | Koharu Niimi | Xenia Bandurowska | 6-4, 7-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Koharu Niimi | Xenia Bandurowska | |
1. podanie % | 50/67 (75%) | 49/73 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/50 (64%) | 23/49 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 12/24 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/73 (52%) | 27/67 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/140 (56%) | 62/140 (44%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Koharu Niimi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Koharu Niimi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Koharu Niimi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Koharu Niimi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Koharu Niimi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Koharu Niimi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Koharu Niimi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Koharu Niimi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Koharu Niimi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Koharu Niimi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Xenia Bandurowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Koharu Niimi | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Japonia
13.09.02, 21 lat
13.09.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
17.09.04, 19 lat
17.09.04, 19 lat
Koharu Niimi vs. Xenia Bandurowska - Wzajemne mecze
27.03.23 | 2. runda klasyf. | Koharu Niimi | Xenia Bandurowska | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Koharu Niimi form & Xenia Bandurowska form
Koharu Niimi - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Sara Daavettila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 3-6, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Louane Lutringer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Russiniello | 6-4, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Erika Bosaia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-0, 3-0, Lucia Santos Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Basak Akbas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Masnaia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Xenia Bandurowska - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Michel | 6-0, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Alessia Popescu | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Ametmarie Perez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Selina Dal | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Aminata Sall | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 6-74, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sonia Cassani | 6-71, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Katie Dyson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Arabella Koller | 2-6, 1-3, - Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |