MECZ
21.03.21 | 1. runda klasyf. | Katyarina Paulenka | Nadine Keller | 6-4, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katyarina Paulenka vs. Nadine Keller - Wzajemne mecze
21.03.21 | 1. runda klasyf. | Katyarina Paulenka | Nadine Keller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Katyarina Paulenka form & Nadine Keller form
Katyarina Paulenka - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.21 Klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu |
Nadine Keller - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
16.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |