MECZ
21.01.18 | Klasyf. | Katyarina Paulenka | Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-0 | Sharm El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katyarina Paulenka vs. Maria Jose Portillo Ramirez - Wzajemne mecze
21.01.18 | Klasyf. | Katyarina Paulenka | Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Katyarina Paulenka form & Maria Jose Portillo Ramirez form
Katyarina Paulenka - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.21 Klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu |
Maria Jose Portillo Ramirez - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Jokic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Ivana Corley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Anna Maria Fedotova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Carmen Corley | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentina Vargas (ECU) | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Lidia Encheva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Virginia Ferrara | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Laia Petretic | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 0-2, - Maria Jose Portillo Ramirez - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 4-2, Rosa Vicens Mas - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |