MECZ
05.03.20 | 2. runda | Katy Dunne | Simona Waltert | 6-3, 6-4 | W25 Potchefstroom | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Katy Dunne | Simona Waltert | |
1. podanie % | 21/48 (44%) | 30/60 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 9/21 (43%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 8/30 (27%) |
Zdobyte break-ball | 9/9 (100%) | 6/8 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/60 (68%) | 27/48 (56%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Double foul | 6 | 11 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katy Dunne | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Katy Dunne | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-1 | Simona Waltert | |
0-0 | ||
Katy Dunne | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katy Dunne | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Katy Dunne | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Simona Waltert | |
0-0, 0-30 | ||
Katy Dunne | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Simona Waltert | |
Katy Dunne | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katy Dunne | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katy Dunne | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Katy Dunne | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katy Dunne vs. Simona Waltert - Wzajemne mecze
05.03.20 | 2. runda | Katy Dunne | Simona Waltert | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Potchefstroom | twarda |
12.10.17 | 2. runda | Simona Waltert | Katy Dunne | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Katy Dunne form & Simona Waltert form
Katy Dunne - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
09.02.24 Półfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Dominika Salkova | - | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Simona Waltert - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |