MECZ
13.10.20 | 1. runda | Katherine Westbury | Marija Semenistaja | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Katherine Westbury | Marija Semenistaja | |
1. podanie % | 22/38 (58%) | 18/34 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/22 (82%) | 9/18 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 1/16 (6%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/34 (71%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/72 (74%) | 19/72 (26%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katherine Westbury | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katherine Westbury | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katherine Westbury | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katherine Westbury | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katherine Westbury | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katherine Westbury | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
16.09.02, 21 lat
16.09.02, 21 lat
Katherine Westbury vs. Marija Semenistaja - Wzajemne mecze
13.10.20 | 1. runda | Katherine Westbury | Marija Semenistaja | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Katherine Westbury form & Marija Semenistaja form
Katherine Westbury - ostatnie mecze
Billie Jean - ceglana | ||||
16.04.22 | vs. Aldila Sutjiadi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Luksika Kumkhum | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Alessandra Simone | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Selya Rakki | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.20 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.20 1. runda | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Anna Ukolova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.20 2. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Laura Ashley | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Meeka Marshall | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
15.02.20 Półfinał | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Vivian Yang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Andrea Dikosavljevic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Himari Sato | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Marija Semenistaja - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.23 2. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |