Belgia
19.11.01, 22 lat
19.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Zoi Meers vs. Katharina Hering - Wzajemne mecze
06.03.18 | 1. runda | Katharina Hering | Zoi Meers | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Zoi Meers form & Katharina Hering form
Zoi Meers - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Katharina Hering - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |