MECZ
18.01.21 | Klasyf. | Katharina Gerlach | Marija Semenistaja | 6-0, 6-0 | W25 Fujairah | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Katharina Gerlach | Marija Semenistaja | |
1. podanie % | 29/45 (64%) | 19/38 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/29 (83%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/16 (38%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/38 (68%) | 15/45 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Double foul | 6 | 8 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katharina Gerlach | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katharina Gerlach | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katharina Gerlach | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Katharina Gerlach | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Gerlach | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Gerlach | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
16.09.02, 21 lat
16.09.02, 21 lat
Katharina Gerlach vs. Marija Semenistaja - Wzajemne mecze
18.01.21 | Klasyf. | Katharina Gerlach | Marija Semenistaja | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Fujairah | twarda |
Katharina Gerlach form & Marija Semenistaja form
Katharina Gerlach - ostatnie mecze
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.22 1. runda | vs. Amina Anshba | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
01.10.22 Ćwierćfinał | vs. Nina Potocnik | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.22 2. runda | vs. Jessie Aney | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Christina Rosca | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
28.07.22 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.22 2. runda | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perugia - ceglana | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
10.06.22 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Clara Burel | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.22 Półfinał | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.22 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-0, 14-12 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu |
Marija Semenistaja - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.23 2. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |