MECZ
31.07.19 | 1. runda | Katharina Gerlach | Laura Schaeder | 6-3, 6-2 | W25+H Bad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katharina Gerlach | Laura Schaeder | |
1. podanie % | 39/61 (64%) | 26/43 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/39 (72%) | 11/26 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 8/17 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/43 (56%) | 24/61 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katharina Gerlach | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Katharina Gerlach | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Katharina Gerlach | 3-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Katharina Gerlach | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Katharina Gerlach | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katharina Gerlach | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Katharina Gerlach | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katharina Gerlach vs. Laura Schaeder - Wzajemne mecze
08.08.19 | 2. runda | Laura Schaeder | Katharina Gerlach | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Hechingen | ceglana |
31.07.19 | 1. runda | Katharina Gerlach | Laura Schaeder | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25+H Bad | ceglana |
01.05.17 | Klasyf. | Katharina Gerlach | Laura Schaeder | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Wiesbaden | ceglana |
Katharina Gerlach form & Laura Schaeder form
Katharina Gerlach - ostatnie mecze
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.22 1. runda | vs. Amina Anshba | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
01.10.22 Ćwierćfinał | vs. Nina Potocnik | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.22 2. runda | vs. Jessie Aney | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Christina Rosca | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
28.07.22 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.22 2. runda | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perugia - ceglana | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
10.06.22 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Clara Burel | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.22 Półfinał | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.22 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-0, 14-12 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu |
Laura Schaeder - ostatnie mecze
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
09.09.20 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |