MECZ
28.11.22 | Klasyf. | Kateryna Lazarenko | Victoria Chramcova | 6-0, 6-2 | W15 Oberpullendorf | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
18.12.00, 23 lat
18.12.00, 23 lat
Kateryna Lazarenko vs. Victoria Chramcova - Wzajemne mecze
28.11.22 | Klasyf. | Kateryna Lazarenko | Victoria Chramcova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Oberpullendorf | halowa |
Kateryna Lazarenko form & Victoria Chramcova form
Kateryna Lazarenko - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Marie Villet | 7-63, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Aely Arai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.12.23 Ćwierćfinał | vs. Stefania Bojica | - | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Briana Szabo | - | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Weronika Ewald | 3-5, - Kateryna Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 0-3, - Kateryna Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 4-0, Sevil Yuldasheva - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yu Shan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Maja Miscevic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Victoria Chramcova - ostatnie mecze
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 4-6, 0-3, - Victoria Chramcova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rufaro Magarira | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alian Zack | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Briana Szabo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Skrabalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Krivosudska | 1-6, 1-4, - Victoria Chramcova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Lissi Kubre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Daria Diatlova | 7-62, 6-71, 10-4 | szczegóły meczu |