MECZ
05.09.18 | 1. runda | Katerina Vankova | Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Vankova | Denisa Hindova | |
1. podanie % | 30/43 (70%) | 27/50 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/30 (60%) | 12/27 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/13 (77%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/50 (62%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katerina Vankova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Katerina Vankova | 4-0 | |
Katerina Vankova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katerina Vankova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katerina Vankova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katerina Vankova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katerina Vankova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Vankova vs. Denisa Hindova - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Katerina Vankova | Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Katerina Vankova form & Denisa Hindova form
Katerina Vankova - ostatnie mecze
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Petra Januskova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
01.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Diana Sumova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Sabina Machalova | - | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Johana Markova | 1-5, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Alexandra Silna | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Barbora Pokorna | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
11.05.18 Półfinał | vs. Aneta Kladivova | 4-6, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.18 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.18 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Fanni Gecsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 0-1, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Denisa Hindova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |