MECZ
20.06.22 | 2. runda klasyf. | Katerina Dimitrova | Maria Aldea Wesselly | 7-5, 6-3 | W15 Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
09.01.04, 20 lat
09.01.04, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
03.06.05, 18 lat
03.06.05, 18 lat
Katerina Dimitrova vs. Maria Aldea Wesselly - Wzajemne mecze
20.06.22 | 2. runda klasyf. | Katerina Dimitrova | Maria Aldea Wesselly | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Bucharest | ceglana |
Katerina Dimitrova form & Maria Aldea Wesselly form
Katerina Dimitrova - ostatnie mecze
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sophie Isabele Jurca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luana Nicole Mancas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Prokic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dunja Maric | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Eszter Meri | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.06.22 Klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Nicole Gadient | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Oana Gavrila | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
11.09.21 Półfinał | vs. Daria Mishina | 4-6, 0-2, - Katerina Dimitrova - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Anna Morgina | 6-72, 6-3, Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu |
Maria Aldea Wesselly - ostatnie mecze
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Nekhaeva | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 1-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.22 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Sysoeva | 6-3, 6-74, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.12.22 Klasyf. | vs. Sude Ince | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 7-5, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Natasa Kosanin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Anna Gross | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Samardzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Dimitrova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-73, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 Klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 2. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |