MECZ
23.10.19 | 1. runda | Katarina Zavatska | Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | W100 Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katarina Zavatska | Fanny Stollar | |
1. podanie % | 35/53 (66%) | 22/62 (35%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/35 (86%) | 17/22 (77%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 19/39 (49%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/61 (41%) | 14/53 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-2 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Zavatska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0 | ||
Katarina Zavatska | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-4 | Fanny Stollar | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 4-4 | |
5-4 | Fanny Stollar | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Katarina Zavatska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0 | ||
Katarina Zavatska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-2 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0 | ||
Katarina Zavatska | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Fanny Stollar | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarina Zavatska vs. Fanny Stollar - Wzajemne mecze
23.10.19 | 1. runda | Katarina Zavatska | Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W100 Szekesfehervar | ceglana |
Katarina Zavatska form & Fanny Stollar form
Katarina Zavatska - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Fanny Stollar - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - krecz | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
04.08.23 Półfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |