MECZ
31.08.20 | 1. runda klasyf. | Katarina Sopkova | Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-0 | W15 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Austria
08.07.99, 24 lat
08.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
20.01.99, 25 lat
20.01.99, 25 lat
Katarina Sopkova vs. Jovana Gvozdenovic - Wzajemne mecze
31.08.20 | 1. runda klasyf. | Katarina Sopkova | Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Otocec | ceglana |
Katarina Sopkova form & Jovana Gvozdenovic form
Katarina Sopkova - ostatnie mecze
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.22 Klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - krecz | szczegóły meczu |
Jovana Gvozdenovic - ostatnie mecze
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amila Jusufbegovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Silvia Maria Costache | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lara Onal | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Laura Beresova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Iulia Marko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jelena Marjanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
08.09.18 2. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenija Tmusic | 6-4, 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tina Vlajic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Lukic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Kunic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Andrea Cetkovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Sabljarevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tanja Grzan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Simona Maksimovic | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Vera Markovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |