Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
24.03.03, 21 lat
24.03.03, 21 lat
Katarina Kuzmova vs. Sara Mikaca - Wzajemne mecze
04.05.21 | Klasyf. | Katarina Kuzmova | Sara Mikaca | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Katarina Kuzmova form & Sara Mikaca form
Katarina Kuzmova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 1-4, - Katarina Kuzmova - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Mirjana Jovanovic | 5-1, Mirjana Jovanovic - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Sandra Samir | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Flavie Brugnone | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Anna Sedysheva | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 5-7, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Noemie Dadoun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Sara Mikaca - ostatnie mecze
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Finja Matuella | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Melissa Boyden | 3-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Maksimovic | 6-2, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Maja Miscevic | 3-6, 7-66, 2-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kovgan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 Klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Athina Pitta | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 1-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.12.22 Klasyf. | vs. Melissa Boyden | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Dainhee Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu |