MECZ
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Katarina Kuzmova | Aneta Kladivova | 5-7, 7-5, 10-7 | W15 Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarina Kuzmova vs. Aneta Kladivova - Wzajemne mecze
12.06.22 | Finał | Aneta Kladivova | Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Banja | ceglana |
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Katarina Kuzmova | Aneta Kladivova | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Banja | ceglana |
04.02.18 | 2. runda klasyf. | Aneta Kladivova | Katarina Kuzmova | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
Katarina Kuzmova form & Aneta Kladivova form
Katarina Kuzmova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 1-4, - Katarina Kuzmova - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Mirjana Jovanovic | 5-1, Mirjana Jovanovic - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Sandra Samir | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Flavie Brugnone | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Anna Sedysheva | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 5-7, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Noemie Dadoun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Aneta Kladivova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu |