MECZ
08.12.20 | Klasyf. | Katarina Kozarov | Evgeniya Burdina | 6-1, 7-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarina Kozarov vs. Evgeniya Burdina - Wzajemne mecze
08.12.20 | Klasyf. | Katarina Kozarov | Evgeniya Burdina | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Katarina Kozarov form & Evgeniya Burdina form
Katarina Kozarov - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-1, - Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kayla Cross | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jada Bui | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Isabelle Boulais | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Ashton Bowers | 6-4, 4-6, 1-2, - Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-1, 3-2, Vicky Van De Peer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Robin Anderson | 3-6, 7-68, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Paris Corley | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Iva Jovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Aliona Falei | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Laia Petretic | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 0-1, - Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu |
Evgeniya Burdina - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |