MECZ
21.11.21 | 1. runda klasyf. | Katarina Jokic | Gabriela Yamate Almeida | 6-0, 6-0 | W60 Brasilia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katarina Jokic | Gabriela Yamate Almeida | |
1. podanie % | 22/40 (55%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/22 (82%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 0/12 (0%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/31 (77%) | 12/40 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Double foul | 8 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katarina Jokic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gabriela Yamate Almeida | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Jokic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Gabriela Yamate Almeida | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Jokic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Gabriela Yamate Almeida | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Katarina Jokic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gabriela Yamate Almeida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katarina Jokic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Gabriela Yamate Almeida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Jokic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Gabriela Yamate Almeida | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
14.01.04, 20 lat
14.01.04, 20 lat
Katarina Jokic vs. Gabriela Yamate Almeida - Wzajemne mecze
21.11.21 | 1. runda klasyf. | Katarina Jokic | Gabriela Yamate Almeida | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W60 Brasilia | ceglana |
Katarina Jokic form & Gabriela Yamate Almeida form
Katarina Jokic - ostatnie mecze
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Elysia Bolton | 2-6, 6-3, 4-1, Elysia Bolton - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Simpson | 1-5, - Katarina Jokic - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Victoria Flores | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Carolyn Campana | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Carolyn Campana | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Gabriela Yamate Almeida - ostatnie mecze
W15 Eldorado - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Rocio Daniela Merlo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eldorado - ceglana | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rio - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Vitale | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lara Rossetto Diniz De Souza | 2-6, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Bianca Goncalves Lampert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Blumenau - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Kawano Cho | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Carolina Xavier Laydner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 Klasyf. | vs. Natalia Alves De Lima | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Isidora Cereso | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aparecida - ceglana | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Luisa Cusma Bloot | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rio - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
11.10.21 Klasyf. | vs. Ana Maria Coelho Ramos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 3-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Althea Hudson | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Erika Wichin Cheng | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vitoria De Brito Francisco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |