MECZ
15.01.19 | 1. runda | Karolina Berankova | Ying Zhang | 6-2, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Karolina Berankova | Ying Zhang | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 28/51 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/28 (79%) | 14/28 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/51 (57%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Karolina Berankova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karolina Berankova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karolina Berankova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karolina Berankova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Karolina Berankova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karolina Berankova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karolina Berankova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karolina Berankova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karolina Berankova vs. Ying Zhang - Wzajemne mecze
15.01.19 | 1. runda | Karolina Berankova | Ying Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Karolina Berankova form & Ying Zhang form
Karolina Berankova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
03.08.19 Półfinał | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.08.19 Półfinał | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
18.07.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 2. runda | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Ying Zhang - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
17.12.23 Klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
10.12.23 Klasyf. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu |