MECZ
28.08.19 | 1. runda | Kamilla Rakhimova | Taisya Pachkaleva | 6-2, 6-3 | W25+H Penza | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kamilla Rakhimova | Taisya Pachkaleva | |
1. podanie % | 30/58 (52%) | 36/52 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/30 (60%) | 19/36 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/28 (54%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/52 (56%) | 25/58 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 15-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Taisya Pachkaleva | |
Kamilla Rakhimova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A | ||
Kamilla Rakhimova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Kamilla Rakhimova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0 | ||
Kamilla Rakhimova | 4-3 | |
5-3 | Taisya Pachkaleva | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kamilla Rakhimova vs. Taisya Pachkaleva - Wzajemne mecze
28.08.19 | 1. runda | Kamilla Rakhimova | Taisya Pachkaleva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25+H Penza | twarda |
Kamilla Rakhimova form & Taisya Pachkaleva form
Kamilla Rakhimova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 6-4, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-74, 7-65 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Nao Hibino | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Diane Parry | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 7-63, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Katie Boulter | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu |
Taisya Pachkaleva - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
29.02.20 Półfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 Finał | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |