MECZ
11.02.21 | 2. runda | Kamilla Bartone | Olga Saez Larra | 6-0, 6-3 | W15 Villena | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kamilla Bartone | Olga Saez Larra | |
1. podanie % | 33/58 (57%) | 21/40 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/33 (61%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/25 (60%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/40 (70%) | 23/58 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Kamilla Bartone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kamilla Bartone | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kamilla Bartone | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Kamilla Bartone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Bartone | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kamilla Bartone | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kamilla Bartone | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kamilla Bartone | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kamilla Bartone vs. Olga Saez Larra - Wzajemne mecze
11.02.21 | 2. runda | Kamilla Bartone | Olga Saez Larra | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Villena | twarda |
Kamilla Bartone form & Olga Saez Larra form
Kamilla Bartone - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gio Jang | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |