MECZ
04.06.22 | Półfinał | Kajsa Rinaldo Persson | Simona Ogescu | 4-6, 6-4, 6-4 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kajsa Rinaldo Persson | Simona Ogescu | |
1. podanie % | 72/95 (76%) | 67/106 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/72 (56%) | 40/67 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 19/39 (49%) |
Zdobyte break-ball | 6/18 (33%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/106 (44%) | 41/95 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/201 (50%) | 100/201 (50%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Simona Ogescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Simona Ogescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Simona Ogescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Simona Ogescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Simona Ogescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kajsa Rinaldo Persson vs. Simona Ogescu - Wzajemne mecze
04.06.22 | Półfinał | Kajsa Rinaldo Persson | Simona Ogescu | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Kajsa Rinaldo Persson form & Simona Ogescu form
Kajsa Rinaldo Persson - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Simona Ogescu - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
15.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |