MECZ
05.09.18 | 1. runda | Julyette Steur | Sonja Krtenova | 6-1, 6-0 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julyette Steur | Sonja Krtenova | |
1. podanie % | 23/40 (58%) | 17/39 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/23 (65%) | 7/17 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 5/22 (23%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/39 (69%) | 13/40 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Double foul | 0 | 8 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sonja Krtenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julyette Steur | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sonja Krtenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julyette Steur | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Sonja Krtenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julyette Steur | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sonja Krtenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julyette Steur | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sonja Krtenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julyette Steur | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Sonja Krtenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julyette Steur | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
21.07.98, 25 lat
21.07.98, 25 lat
Julyette Steur vs. Sonja Krtenova - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Julyette Steur | Sonja Krtenova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Julyette Steur form & Sonja Krtenova form
Julyette Steur - ostatnie mecze
W60+H La - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
30.06.20 1. runda | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 Finał | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Ćwierćfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.20 1. runda | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.19 Półfinał | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sonja Krtenova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.21 Klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.20 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
31.10.18 2. runda | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |