MECZ
27.08.19 | 1. runda | Julyette Steur | Olga Doroshina | 7-66, 2-2, - krecz | W25 Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julyette Steur | Olga Doroshina | |
1. podanie % | 43/70 (61%) | 41/71 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/43 (58%) | 25/41 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/27 (48%) | 16/30 (53%) |
Zdobyte break-ball | 2/8 (25%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/71 (42%) | 32/70 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/141 (48%) | 73/141 (52%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Julyette Steur | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julyette Steur | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julyette Steur | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
4-2 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Julyette Steur | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
4-4 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julyette Steur | 5-4 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Julyette Steur | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-6 | Olga Doroshina | |
0-0 | ||
7-66 |
2 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julyette Steur | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julyette Steur | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julyette Steur vs. Olga Doroshina - Wzajemne mecze
27.08.19 | 1. runda | Julyette Steur | Olga Doroshina | 7-66, 2-2, Olga Doroshina - krecz | szczegóły meczu | W25 Prague | ceglana |
Julyette Steur form & Olga Doroshina form
Julyette Steur - ostatnie mecze
W60+H La - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
30.06.20 1. runda | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 Finał | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Ćwierćfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.20 1. runda | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.19 Półfinał | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Olga Doroshina - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.21 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | - Olga Doroshina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
13.02.20 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
01.01.20 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
21.12.19 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
14.12.19 Półfinał | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |