Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
20.08.01, 22 lat
20.08.01, 22 lat
Julita Saner vs. Veronika Kulhava - Wzajemne mecze
02.03.20 | Klasyf. | Julita Saner | Veronika Kulhava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Julita Saner form & Veronika Kulhava form
Julita Saner - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Veronika Kulhava - ostatnie mecze
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 1-6, 1-4, - Veronika Kulhava - krecz | szczegóły meczu | |
15.06.23 1. runda | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Jovana Grujic | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Jankowska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-3, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Tiffany William | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.22 Klasyf. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mia Kupres | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marlene Foerster | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Chiara Catini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.12.20 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.12.20 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Lina Hachem | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |