MECZ
08.07.19 | 1. runda klasyf. | Julita Saner | Lorena Maria Danaila | 6-2, 6-1 | W15 Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
22.03.02, 22 lat
22.03.02, 22 lat
Julita Saner vs. Lorena Maria Danaila - Wzajemne mecze
08.07.19 | 1. runda klasyf. | Julita Saner | Lorena Maria Danaila | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Bucharest | ceglana |
Julita Saner form & Lorena Maria Danaila form
Julita Saner - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Lorena Maria Danaila - ostatnie mecze
W15 Focsani - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kiszner Luca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Andreea Craciun | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
30.05.16 2. runda klasyf. | vs. Giulia Sottile | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Nicole Bunea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |