MECZ
30.06.21 | 1. runda | Julie Belgraver | Mariam Dalakishvili | 4-0, - krecz | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julie Belgraver | Mariam Dalakishvili | |
1. podanie % | 11/18 (61%) | 9/10 (90%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 8/11 (73%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 8/10 (80%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 19/28 (68%) | 9/28 (32%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julie Belgraver | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julie Belgraver | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julie Belgraver | 4-0 | |
0-0 | ||
4-0 |
2 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julie Belgraver vs. Mariam Dalakishvili - Wzajemne mecze
30.06.21 | 1. runda | Julie Belgraver | Mariam Dalakishvili | 4-0, Mariam Dalakishvili - krecz | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Julie Belgraver form & Mariam Dalakishvili form
Julie Belgraver - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Daria Kuczer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Daria Gorska | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
29.02.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tegan Bush | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ruby Cooling | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-4, - Julie Belgraver - krecz | szczegóły meczu |
Mariam Dalakishvili - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
21.07.21 2. runda | vs. Victoria Bosio | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Julie Belgraver | 0-4, - Mariam Dalakishvili - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.21 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.21 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 2-0, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.21 Klasyf. | vs. Jenna Defalco | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sara Donnini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |