MECZ
25.01.19 | 1. runda | Julia Stamatova | Beyda Baykal | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julia Stamatova | Beyda Baykal | |
1. podanie % | 28/45 (62%) | 26/42 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/42 (64%) | 14/45 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Stamatova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Stamatova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Beyda Baykal | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julia Stamatova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Beyda Baykal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Stamatova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Stamatova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
03.01.03, 21 lat
03.01.03, 21 lat
Julia Stamatova vs. Beyda Baykal - Wzajemne mecze
25.01.19 | 1. runda | Julia Stamatova | Beyda Baykal | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Julia Stamatova form & Beyda Baykal form
Julia Stamatova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |
Beyda Baykal - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Senem Ocal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.21 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.21 1. runda | vs. Stanislava Bobrovnikova | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.20 1. runda klasyf. | vs. Asli Yagmur Kunduk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 1. runda | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.19 1. runda | vs. Julia Stamatova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Artvin - twarda | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ay | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |