MECZ
18.08.22 | 2. runda | Julia Riera | Ilay Yoruk | 6-3, 6-1 | W25 Mogyorod | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julia Riera | Ilay Yoruk | |
1. podanie % | 30/59 (51%) | 21/40 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/30 (67%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/40 (68%) | 25/59 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julia Riera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Riera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Julia Riera | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Riera | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Riera | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Riera | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Riera | 3-0 | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Riera | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Riera vs. Ilay Yoruk - Wzajemne mecze
18.08.22 | 2. runda | Julia Riera | Ilay Yoruk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Mogyorod | ceglana |
Julia Riera form & Ilay Yoruk form
Julia Riera - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 7-67, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Taylah Preston | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Ann Li | 3-6, 7-5, 1-0, Ann Li - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-3, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Stacey Fung | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
04.01.24 3. runda | vs. Linda Noskova | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-73, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Despina Papamichail | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ilay Yoruk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |