MECZ
14.02.21 | 1. runda klasyf. | Julia Middendorf | Lara Salden | 6-6, - krecz | W25 Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Middendorf vs. Lara Salden - Wzajemne mecze
06.02.24 | 1. runda | Lara Salden | Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | W50 Edgbaston | halowa |
01.06.23 | 2. runda | Julia Middendorf | Lara Salden | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Troisdorf | ceglana |
19.03.22 | Półfinał | Lara Salden | Julia Middendorf | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Gonesse | ceglana |
14.02.21 | 1. runda klasyf. | Julia Middendorf | Lara Salden | 6-6, Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
Julia Middendorf form & Lara Salden form
Julia Middendorf - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Efremova | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Gina Feistel | 6-1, 2-0, Gina Feistel - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Alice Gillan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Emma Wilson | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Mona Barthel | - | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Mingge Xu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Amelia Waligora | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Ella Seidel | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |
Lara Salden - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |