Szwecja
06.03.03, 21 lat
06.03.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
29.11.94, 29 lat
13684 $
29.11.94, 29 lat
13684 $
Julia Lovqvist vs. Louise Lampla - Wzajemne mecze
23.07.19 | Klasyf. | Julia Lovqvist | Louise Lampla | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Les | twarda |
Julia Lovqvist form & Louise Lampla form
Julia Lovqvist - ostatnie mecze
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Louise Lampla - ostatnie mecze
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jovana Babic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |