MECZ
21.10.18 | 1. runda klasyf. | Julia Lovqvist | Leticia Temirhanova | 6-2, 6-4 | Stockholm | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Julia Lovqvist | Leticia Temirhanova | |
1. podanie % | 35/55 (64%) | 28/50 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/35 (60%) | 17/28 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/50 (54%) | 22/55 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
Szwecja
06.03.03, 21 lat
06.03.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
10.12.01, 22 lat
10.12.01, 22 lat
Julia Lovqvist vs. Leticia Temirhanova - Wzajemne mecze
21.10.18 | 1. runda klasyf. | Julia Lovqvist | Leticia Temirhanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Stockholm | halowa |
Julia Lovqvist form & Leticia Temirhanova form
Julia Lovqvist - ostatnie mecze
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Leticia Temirhanova - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Saga Koch | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Gartseva | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Molly Helgesson | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Johanna Strom | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Alicja Zduniak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
31.10.16 Klasyf. | vs. Rebecca Gustafson | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Ebba Rosberg | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |