MECZ
20.01.20 | 2. runda klasyf. | Julia Keranovic | Diana Demidova | - nieobecny(a)/(i) | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwecja
23.01.98, 26 lat
23.01.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Julia Keranovic vs. Diana Demidova - Wzajemne mecze
20.01.20 | 2. runda klasyf. | Julia Keranovic | Diana Demidova | Diana Demidova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Julia Keranovic form & Diana Demidova form
Julia Keranovic - ostatnie mecze
W15 Gurugram - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.11.22 2. runda klasyf. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Mar - ceglana | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
30.10.22 2. runda klasyf. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
07.06.22 Klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Helsingborg - halowa | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Diana Demidova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |