MECZ
25.01.22 | 1. runda | Julia Grabher | Emeline Dartron | 6-2, 6-0 | W60 Andrezieux | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Julia Grabher | Emeline Dartron | |
1. podanie % | 23/42 (55%) | 21/47 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 12/21 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/19 (63%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/47 (60%) | 11/42 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Grabher | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Grabher | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Grabher | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Grabher | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Grabher | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Grabher | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Grabher vs. Emeline Dartron - Wzajemne mecze
25.01.22 | 1. runda | Julia Grabher | Emeline Dartron | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W60 Andrezieux | halowa |
Julia Grabher form & Emeline Dartron form
Julia Grabher - ostatnie mecze
Billie Jean - ceglana | ||||
09.04.24 | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 | vs. Clara Tauson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
22.08.23 2. runda | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
27.05.23 Finał | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - krecz | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
14.05.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu |
Emeline Dartron - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |