MECZ
16.01.22 | 1. runda klasyf. | Judith Perello Saavedra | Lana Stanisic | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
22.07.04, 19 lat
22.07.04, 19 lat
Judith Perello Saavedra vs. Lana Stanisic - Wzajemne mecze
16.01.22 | 1. runda klasyf. | Judith Perello Saavedra | Lana Stanisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Judith Perello Saavedra form & Lana Stanisic form
Judith Perello Saavedra - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Sarah Tatu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Madrid | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Emma Lene | 2-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Shiho Akita | 6-2, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Sarah Tatu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Min Liu | 7-63, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Lana Stanisic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Liv Boulard | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-73, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Cvetkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Leticia Tarocco | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Gojkovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 1-6, 0-3, - Lana Stanisic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Petra Konjikusic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Diana Braga | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.01.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 0-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Eda Gunduz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Milani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
27.09.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | Nastja Kolar - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Natasa Kosanin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Svozilova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Catez - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Micic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Krsko - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Mariella Minetti | 2-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |