MECZ
30.08.21 | Klasyf. | Judith Hernandez Miranda | Sofia Rocchetti | 7-67, 2-6, 10-7 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
16.02.03, 21 lat
16.02.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Judith Hernandez Miranda vs. Sofia Rocchetti - Wzajemne mecze
30.08.21 | Klasyf. | Judith Hernandez Miranda | Sofia Rocchetti | 7-67, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Judith Hernandez Miranda form & Sofia Rocchetti form
Judith Hernandez Miranda - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 2-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cayetana Gay | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hyeonjeong Yu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 2-6, 0-3, - Judith Hernandez Miranda - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Bortoluzzi Bianchin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Chrystal Lopez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-75, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-75, 13-11 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mavie Osterreicher | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Valeria Gorlats | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Laia Petretic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Indira Marie Schmerling | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Hlahola | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Lucia Peyre | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Peres | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu |
Sofia Rocchetti - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matilde Paoletti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Sarah Tatu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nika Radisic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Tiffany William | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 2-0, Maria Jose Portillo Ramirez - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ana Candiotto | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
02.09.23 Finał | vs. Iva Primorac | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Półfinał | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |