MECZ
23.01.22 | 1. runda klasyf. | Jovana Grujic | Caroline Brack | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
03.04.06, 18 lat
03.04.06, 18 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
15.04.03, 20 lat
15.04.03, 20 lat
Jovana Grujic vs. Caroline Brack - Wzajemne mecze
23.01.22 | 1. runda klasyf. | Jovana Grujic | Caroline Brack | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Jovana Grujic form & Caroline Brack form
Jovana Grujic - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valery Gynina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-75, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nina Alibalic | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Majra Djokic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Veronika Kulhava | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 4-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Sorochkina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 7-65, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ena Baltic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Saska Savic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Lara Stojanovski | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Xinxin Yao | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Caroline Brack - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Aminata Sall | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Carola Cavelli | 2-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jane Dunyon | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Margaux Komano | 7-63, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 0-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Festa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Nathalie Mokhtar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Federica Sacco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Wise | 4-6, 6-3, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |