MECZ
02.07.20 | 1. runda | Johana Markova | Linda Fruhvirtova | 0-6, 6-2, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Johana Markova vs. Linda Fruhvirtova - Wzajemne mecze
02.07.20 | 1. runda | Johana Markova | Linda Fruhvirtova | 0-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Johana Markova form & Linda Fruhvirtova form
Johana Markova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
13.06.22 1. runda | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.21 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Linda Fruhvirtova - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Shelby Rogers | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Daria Saville | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Liv Hovde | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Dolehide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Lin Zhu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Alina Korneeva | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
03.10.23 2. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
29.09.23 Półfinał | vs. Diana Shnaider | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |