MECZ
29.03.21 | Klasyf. | Joanne Zuger | Tara Moore | 5-1, - krecz | W25 Dubai | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Joanne Zuger | Tara Moore | |
1. podanie % | 12/19 (63%) | 12/23 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 9/12 (75%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/7 (43%) | 3/11 (27%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 15/23 (65%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 27/42 (64%) | 15/42 (36%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tara Moore | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tara Moore | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Tara Moore | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Tara Moore | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joanne Zuger vs. Tara Moore - Wzajemne mecze
29.03.21 | Klasyf. | Joanne Zuger | Tara Moore | 5-1, Tara Moore - krecz | szczegóły meczu | W25 Dubai | twarda |
Joanne Zuger form & Tara Moore form
Joanne Zuger - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
22.01.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.22 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu |
Tara Moore - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ariadna Garcia-Patron Canals | - Tara Moore - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
15.05.22 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Katie Volynets | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Louisa Chirico | 0-6, 0-1, - Tara Moore - krecz | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
01.02.22 Klasyf. | vs. Tatjana Maria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-77, 1-2, - Tara Moore - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.22 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Schwarz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Courmayeur - halowa | ||||
24.10.21 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.21 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Goldsmith | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
08.10.21 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Lulu Sun | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Ibifuro Clement | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.21 Klasyf. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu |